O nás

Nabízíme k pronájmu apartmán o velikosti 2+kk o velikosti 58 m2 s vlastní terasou a výhledem na jezero v přízemí apartmánového domu J7.

Nacházíme se v obci Lipno nad Vltavou (30 km Český Krumlov, 210 km Praha, 14 km hraniční přechod Studánky do Rakouska, 70 km Linz – AT, 65 km hraniční přechod Strážný do Německa, 120 km Pasov - DE ). Po příjezdu od Českého Krumlova odbočte na kruhovém objezdu na konci obce Lipno nad Vltavou doprava, jeďte dolů z kopce dokud neuvidíte ukazatel J7, poté přijedete k apartmánovému domu J7 - viz galerie.

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí apartmánového komplexu Riviéra Lipno. U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek jak v létě, tak i v zimě, jak v hlavní sezóně, tak mimo ni. Apartmánový dům J7 leží 50 m od břehu jezera s travnatou pláží a 800 m od lyžařského areálu Kramolín. Zastávka skibusu je vzdálena 50 m od apartmánu.

Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Naše kapacity jsou vkusně zařízeny a samozřejmostí je naprostá čistota. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel.

 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.